LINKI do zajęć TEAMS 18 stycznia 2021 – do odwołania.

Poniedziałek   16.30-18.00       

MOOMINS prowadzacy: Michał Wędrychowski MATERIAŁY

Radio GAGA prowadzący: Bartek Rygalski MATERIAŁY

GOOD  FRIENDS prowadzący: Lidia Kwiatkowska MATERIAŁY

BAND prowadzący: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY


Poniedziałek   18.10-19.40        

MUPPETS prowadzacy: Bartek Rygalski MATERIAŁY

MTV prowadzący: Lidia Kwiatkowska MATERIAŁY

NINA & TONY prowadzący: Michał Wędrychowski MATERIAŁY

GOOD TEAM prowadzący: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY


Wtorek   16.30-18.00                

SEZAME STREET prowadzący: Julia Dymowska MATERIAŁY

GOOD  BUDDIES prowadzacy: Magda Dąbrowska MATERIAŁY

MUFFINS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY

OLIWIA & CHARLIE prowadzący: Michał Wędrychowski MATERIAŁY


Wtorek   18:10-19:40             

SWEET STREET prowadzący: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY

GOOD  FELLOWS prowadzacy: Magda Dąbrowska MATERIAŁY

SUNNY STREET prowadzący: Julia Dymowska MATERIAŁY

HAPPY  CLASS prowadzacy: Michał Wędrychowski MATERIAŁY


Środa    16.30-18.00               

RAINBOW prowadzacy: Anna Stefaniak MATERIAŁY

RAINBOW    2A prowadzacy: Julia Dymowska MATERIAŁY

RAINBOW  2B prowadzacy: Magda Dąbrowska MATERIAŁY

COOL GARGAMELS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY


Środa    18.10-19.40               

RAIN DROPS prowadzacy: Anna Stefaniak MATERIAŁY

CLOUDS    A prowadzacy: Julia Dymowska MATERIAŁY

CLOUDS   B prowadzacy: Magda Dąbrowska MATERIAŁY

CARMEN & NOGALS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY


Czwartek   16.30-18.00       

MOOMINS prowadzacy: Michał Wędrychowski MATERIAŁY

Radio GAGA prowadzący: Bartek Rygalski MATERIAŁY

GOOD  FRIENDS prowadzący: Lidia Kwiatkowska MATERIAŁY

BAND prowadzący: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY


Czwartek   18:10-19:40       

MUPPETS prowadzacy: Bartek Rygalski MATERIAŁY

MTV prowadzący: Lidia Kwiatkowska MATERIAŁY

NINA & TONY prowadzący: Michał Wędrychowski MATERIAŁY

GOOD TEAM prowadzący: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY


Piątek   16.30-18.00        

SEZAME STREET prowadzący: Julia Dymowska MATERIAŁY

GOOD  BUDDIES prowadzacy: Magda Dąbrowska MATERIAŁY

MUFFINS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY

OLIWIA & CHARLIE prowadzący: Michał Wędrychowski MATERIAŁY


Piątek    18:10-19:40       

SWEET STREET prowadzący: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY

GOOD  FELLOWS prowadzacy: Magda Dąbrowska MATERIAŁY

SUNNY STREET prowadzący: Julia Dymowska MATERIAŁY

HAPPY  CLASS prowadzacy: Michał Wędrychowski MATERIAŁY