LINKI do zajęć TEAMS 16 listopada 2020 – do odwołania.

Poniedziałek   16.30-18.00       

MOOMINS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY

Radio GAGA prowadzący: Lidia Kwiatkowska MATERIAŁY

GOOD  FRIENDS prowadzący: Julia Dymowska MATERIAŁY

BAND prowadzący: Michał Wędrychowski MATERIAŁY


Poniedziałek   18.10-19.40        

MUPPETS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY

MTV prowadzący: Lidia Kwiatkowska MATERIAŁY

NINA & TONY prowadzący: Bartek Rygalski MATERIAŁY

GOOD TEAM prowadzący: Michał Wędrychowski MATERIAŁY


Wtorek   16.30-18.00                

SEZAME STREET prowadzący: Bartek Rygalski MATERIAŁY

GOOD  BUDDIES prowadzacy: Magda Dąbrowska MATERIAŁY

MUFFINS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY

OLIWIA & CHARLIE prowadzący: Michał Wędrychowski MATERIAŁY


Wtorek   18:10-19:40             

SWEET STREET prowadzący: Bartek Rygalski MATERIAŁY

GOOD  FELLOWS prowadzacy: Magda Dąbrowska MATERIAŁY

SUNNY STREET prowadzący: Michał Wędrychowski MATERIAŁY

HAPPY  CLASS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY


Środa    16.30-18.00               

RAINBOW prowadzacy: Magda Dąbrowska MATERIAŁY

RAINBOW    2A prowadzacy: Ania Stefaniak MATERIAŁY

RAINBOW  2B prowadzacy: Julia Dymowska MATERIAŁY

COOL GARGAMELS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY


Środa    18.10-19.40               

RAIN DROPS prowadzacy: Magda Dąbrowska MATERIAŁY

CLOUDS    A prowadzacy: Ania Stefaniak MATERIAŁY

CLOUDS   B prowadzacy: Julia Dymowska MATERIAŁY

CARMEN & NOGALS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY


Czwartek   16.30-18.00       

MOOMINS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY

Radio GAGA prowadzący: Lidia Kwiatkowska MATERIAŁY

GOOD  FRIENDS prowadzący: Julia Dymowska MATERIAŁY

BAND prowadzący: Michał Wędrychowski MATERIAŁY


Czwartek   18:10-19:40       

MUPPETS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY

MTV prowadzący: Lidia Kwiatkowska MATERIAŁY

NINA & TONY prowadzący: Bartek Rygalski MATERIAŁY

GOOD TEAM prowadzący: Michał Wędrychowski MATERIAŁY


Piątek   16.30-18.00        

SEZAME STREET prowadzący: Bartek Rygalski MATERIAŁY

GOOD  BUDDIES prowadzacy: Magda Dąbrowska MATERIAŁY

MUFFINS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY

OLIWIA & CHARLIE prowadzący: Michał Wędrychowski MATERIAŁY


Piątek    18:10-19:40       

SWEET STREET prowadzący: Bartek Rygalski MATERIAŁY

GOOD  FELLOWS prowadzacy: Magda Dąbrowska MATERIAŁY

SUNNY STREET prowadzący: Michał Wędrychowski MATERIAŁY

HAPPY  CLASS prowadzacy: Olga Kwiatkowska MATERIAŁY